Logo
Отзывы
Отзывы учеников школы
Об уровне преподавания в нашей школе вы можете узнать в этом разделе.
Model
Анна
Я закінчила курси макіяжу для себе в школі макіяжу по вул. Солом'янська 14. Прийшла без будь-якої бази, закомплексованою і невпевненою в собі. Завдяки професіоналам-викладачам, невимушеній обстановці і широкому асортименту косметики для навчання я відкрила багато образів для себе, опанувала різні техніки від простих до складних, змогла підібрати косметику і що найбільш цінне – стала більш впевненішою і розкутою. Дуже класна школа, талановиті викладачі. Обов'язково буду приходити сюди на курси підвищення кваліфікації)
Model
Гаврищук Виктория
Хотела написать благодарность замечательной школе Fiji Beauty Art Center за терпение, огромный багаж знаний, за любовь и веру в то, что ты станешь хорошем мастером – Мастером своего дела! Я влюбилась в это дело. Преподаватели привили любовь к профессии визажист. Теперь это не просто сертификат – это маленький мир в котором хочется развиваться с каждым днем все больше и больше! Спасибо вам, моя маленькая творческая семья!
Model
Мишанчук Диана
Увлекаюсь макияжем уже очень давно, на праздники делала макияж всем подругам , родным и знакомым, но всегда мечтала пройти курсы и стать профессиональным визажистом. Сбылась моя мечта! Прошла в школе #fiji_beauty_art_center два курса: базовый курс Make up artist и Professional eyebrow. Очень понравилась атмосфера , все было интересно и поучительно. За 2,5 месяца привыкла к школе и девочкам, было тяжело расставаться. К счастью в салонах Fiji Beauty Art Center была открыта вакансия визажист-бровист! И так я попала в салон Fiji . Отдельное спасибо преподавателям Оле Кушнир, Алене Колесник, Маше Сове, Наташе Сарабун, Наташе Юдиной, Ковалевой Лене и Вике Писаренко.
Model
Ксения Давидюк
Очень довольна обучением на базовом курсе Make up artist! Внимательные преподаватели, профессионалы своего дела, могут найти индивидуальный подход к каждому ученику. За два с половиной месяца освоила профессию о которой так мечтала. Но решила не останавливаться на этом и записалась на курс Professional eyebrow, так как сейчас это очень востребовано. А еще это помогло мне попасть на работу в салон Fiji Beauty Art Center на должность визажист–бровист! Спасибо большое, Fiji Beauty Art Center!
Model
Иванна Звирянська
На початку цього року я почала пошуки хороших і якісних курсів зачісок. В пріорітеті для мене була саме практика, адже це справа в якій практичні навички є головним аспектом. Я довго думала і вирішувала, мій вибір впав саме на цю школу. Ознайомившись з інстаграмом та сайтом школи, я ніби поринула в приємну і добру атмосферу, а також відчула, що тут працюють професіонали своєї справи. Ціна мене приємно здивувала, а також зручне місце розташування. З першого дня я просто чекала наступного заняття, адже уроки проходять жваво, весело, а викладачі ніби віддають весь всій досвід із задоволенням і без залишку. Я вже отримала сертифікат і з гордістю буду казати, що першим кроком в здобутті своєї майстерності в цій справі була саме ця школа, в мене просто не вистачає слів, щоб описати всі позитивні емоції, що я отримала, навчаючись саме тут. Також є дуже багато класних бонусів. Які саме? Не повірите, можна піти моделю на інші напрямки, наприклад макіяж, а там феї мейк-апу просто перевтілять тебе в кіно-зірку. Ще великим плюсом на рахунок моделей є те, що тобі не потрібно думати і шукати серед своїх знайомих, адже в школиі є велика база бажаючих, які залюбки дозволять зробити зі свого волосся витвори мистецтва Дякую #fiji_beauty_art_center за незубутній місяць мого життя! Обов'язково рекомендуватиму і прийду ще раз, можливо на якийсь інший напрямок!
Показать больше отзывов
Оставьте отзыв
Уважаемые посетители сети салонов красоты FIJI. Убедительная просьба в своих отзывах указывать салон и мастера, у которого Вы обслуживались. Просим это делать с целью улучшения качества обслуживания.